Płatne wtyczki do WordPress taniej

Oferujemy większość dostępnych płatnych wtyczek premium do WordPress’a, WooCommerce w bardzo atrakcyjnych cenach. Pełna lista. 

Oszczędzaj minimum 50% regularnej ceny zamawiając u nas instalację lub aktualizację płatnych dodatków do WordPress! 

Dlaczego wtyczki są tańsze niż na stronach producentów-autorów? 

Jeżeli uważnie przeczytasz teksty na stronie producentów-autorów płatnych wtyczek to zauważysz, że tak naprawdę płacisz za możliwość pobrania aktualizacji i za wsparcie techniczne a sam kod oprogramowania jest na bezpłatnej licencji GPL. Wtyczki jakie oferujemy dostarczane są bez wsparcia producentów-autorów. Co oznacza, iż nie będziesz posiadał oficjalnego wsparcia, pomocy technicznej danej wtyczki oraz dostępu do aktualizacji jakie zapewnia producent-autor wtyczki.  Z tego powodu wtyczki nie będzie można aktualizować automatycznie tylko ręcznie za pomocą standardowej funkcji dostępnej w WordPress ale dzięki temu otrzymasz pełne wersje wtyczek premium w bardzo niskiej cenie!

Ale nie martw się! Kupujesz bezpłatną instalację lub aktualizację wybranej przez Ciebie wtyczki premium.  

Jeśli posiadasz aktywny pakiet opieki WordPress zapewniamy również jej regularną aktualizację w kolejnych 12 miesiącach.  

Czy posiadamy dostęp do wszystkich wtyczek premium? 

Nie jest to możliwe, ale posiadamy dostęp do ponad 6000 popularnych wtyczek, rozszerzeń i szablonów, które są wydane na licencji wolnego oprogramowania GNU GPL. Listę dostępnych wtyczek, szablonów wraz z ich wersjami możesz sprawdzić pod tym linkiem

Czy zapewniamy aktualizację wtyczek premium tak szybko jak producenci-autorzy? 

Nie, ale staramy się pozyskiwać nowe aktualizacje jak szybko to możliwe. W większości przypadków posiadamy aktualizacje po kilku dniach od oficjalnej aktualizacji.   

Czy wsparcie techniczne dotyczące danej wtyczki jest wliczone w jej cenę? 

Nie. Takie rozwiązanie możliwe jest tylko i wyłącznie kupując wtyczkę premium w regularnej, wyższej cenie od producenta-autora. Oferujemy wtyczki premium w konkurencyjnych cenach na których oszczędzasz nie mniej niż 50% regularnej ceny, ale nie zapewniamy bezpośredniego wsparcia dla tych wtyczek. 

Licencja GNU GPL o co chodzi? 

Licencja GNU General Public License (GNU GPL) to jedna z najpopularniejszych licencji oprogramowania wolnego i otwartego źródła (FOSS – Free and Open Source Software). Oto kilka kluczowych punktów, które charakteryzują licencję GNU GPL: 

  • Prawo do oprogramowania otwartego źródła: GNU GPL gwarantuje użytkownikom prawo do dostępu do kodu źródłowego oprogramowania. Oznacza to, że każdy może zobaczyć, analizować, zmieniać i dostosowywać kod źródłowy programu. 
  • Prawo do kopiowania i rozpowszechniania: GNU GPL pozwala na swobodne kopiowanie, rozpowszechnianie i udostępnianie oprogramowania. Użytkownicy mogą przekazywać kopie oprogramowania innym, zarówno w oryginalnej, jak i zmodyfikowanej formie. 
  • Zachowanie licencji: Jeśli oprogramowanie objęte jest licencją GNU GPL i jest modyfikowane lub rozpowszechniane, to zmodyfikowana wersja lub jej fragmenty muszą być udostępniane na tych samych warunkach, czyli również jako oprogramowanie otwarto źródłowe. 
  • Kompatybilność: Licencja GNU GPL jest kompatybilna z innymi licencjami wolnego i otwartego źródła. Oznacza to, że można łączyć oprogramowanie objęte różnymi licencjami w jednym projekcie. 
  • Nieprzyjazność dla zamkniętych rozwiązań: GNU GPL nakłada pewne ograniczenia na oprogramowanie, które jest z nim łączone. Oznacza to, że oprogramowanie, które korzysta z komponentów objętych GNU GPL, również musi być udostępniane na otwartej licencji. 

Licencja GNU GPL ma na celu promowanie wolności użytkowników do korzystania, modyfikowania i udostępniania oprogramowania oraz zapewnienie, że te prawa pozostaną zachowane, nawet jeśli oprogramowanie zostanie udostępnione dalej lub poddane modyfikacjom. 

Zapytaj o wycenę potrzebnych Tobie wtyczek!