Symulator Esoleo

Chciałbyś zobaczyć coś skomplikowanego w prosty sposób? 

Myślisz o rozwiązaniach dostarczenia prądu w sposób naturalny? Czy słowo fotowoltaika jest dla Ciebie czarną magią? 

Dla naszego Klienta stworzyliśmy symulator, dzięki któremu możesz zobaczyć w prosty sposób, jak działa fotowoltaika i mechanizm prosument! Wystarczy, że wejdziesz na stronę http://symulator.esoleo.pl/, a odkryjesz nowe rozwiązanie dla swojego domu — fotowoltaika.  

Strona jest responsywna i dostosowana do tabletów i smartfonów. Jest czytelna i użyteczna przez możliwości klikania w różne kafelki, które dają szeroki wachlarz możliwości różnych wyników. 

W „pogodzie” możemy przełączać się pomiędzy kafelkami obrazującymi różne stany pogody. Promieniowanie słoneczne pada na nasz solar fotowoltaiczny, który zamienia promienie słoneczne w prąd. Następnie prąd przechodzi przez falownik i trafia do naszego domu, a nadwyżka, jaką wyprodukujemy, trafia do dostawcy prądu. Kiedy zabraknie nam prądu z powodu pochmurnej pogody i braku słońca nadwyżkę, którą wyprodukowaliśmy, pozyskujemy od dostawcy prądu. 

Jeśli zastanawiasz się nad montażem paneli słonecznych w Twoim domu to odwiedź stronę naszego klienta instalacje fotowoltaiczne Esoleo.

Dzięki „domowemu zużyciu energii” możemy wyklikać te sprzęty, które są używane w domach, takich jak: lampa, telewizor, lodówka, pralka czy piekarnik. Klikając na poszczególne kafelki, możemy upozorować pobór prądu, jak również sprawdzić, czy faktycznie instalacja fotowoltaiczna jest w stanie wyprodukować tyle prądu, ile potrzebujemy. 

Klikając w różne możliwości, „stan energii” oraz zawarta informacja w żółtej ramce daje nam odpowiedź czy instalacja produkuje więcej prądu, czy jednak zużycie prądu przez sprzęty i domowników jest większe. 

Ten prosty symulator to fajna zabawa, przy której można spędzić godziny, patrząc na różne możliwości, jakie daje fotowoltaika. 


Typ strony: Strona Firmowa
Layout: Responsywny (RWD)
Layout: Responsywny (RWD)
Technologia: WordPress
Zobacz stronę: http://symulator.esoleo.pl/